ANSÁMBL

Jiří Vítek

Principál

K divadlu jsem se dostal poprvé na vojně v Čáslavi, bylo to divadlo poezie. To mne oslovilo natolik, že jsem zůstal divadlu věrný a nastoupil k "velkému" divadlu v Luži. Na tamní scéně jsem strávil téměř třicet let. Poté mne oslovili z pardubického Divadla Exil, kde jsem působil nejdříve jako host a potom se stal členem. Hostuji i v Divadle Neruškruh a protože bych rád šel cestou svobodného divadla, které hraje pro radost herců a zejména diváků, vytvořili jsme s kolegyněmi divadelní spolek HRRR.

Milan Zlesák

zakladatel spolku, herec, scénograf, aktivní člen

Divadlo je součástí mého života od roku 2003, miluju ho a působí mi radost. Prošla jsem několika divadelními spolky. Od nápovědy, přes herečku k režisérce. Chci dělat divadlo pro radost svoji i diváků, proto jsme založili s Kateřinou a Milanem "vlastní" HRRR divadelní spolek .

Renáta Šťastná

zakladatelka spolku

herečka, režisérka, logistika a marketing, aktivní členka

Hostující herci

Kristýna Ševčíková, Kateřina Holubářová, Stanislav Rytych, Daniel Vlček,

Majda Judita Kalousová

Dvorní autoři

Josef Sedlák, Karel Kukla, Renáta Šťastná

Josef Sedlákautor textů, hudebník, výtvarník, dobrovolný zvukař, aktivní člen

Cesty osudu mě ke kouzelnému lesu zvanému Divadlo přivedly až v pozdějším věku. Dlouho jsem chodil okolo zvědavě nahlížeje, až mi jednoho dne cosi cosi nakukalo - a já vstoupil. Od té doby se dějí věci! Kouzelný les je opravdu kouzelný, a to se vším, co k takovému lesu patří. Pohádky nelžou! Jen nevím, překročil-li jsem již bludný kořen, či nikoliv. À prrropos, pane vrrrchní, čtvrrrtku čerrrveného trrramínu prrrosím.

... tralalala tralalááá!

Karel Kuklaautor textů, filozof, dobrovolný zvukař

Divadlo miluji jako Diotimu, jako náhlost doteku lásky, krásy a dobra. Moje minulost se divadla dovolává jako vzácného způsobu terapie. V přítomnosti mi divadlo umožňuje dotýkat se tváří. Budoucnost spojuji s divadlem ve smyslu doteku jiskry vyhasínajícího tvůrčího vzepětí toužícího žít.