ANSÁMBL


                                                                           Renáta Šťastná

                                                                              zakladatelka spolku, principálka

                                                       herečka, režisérka, logistika a marketing, aktivní členka

Divadlo je součástí mého života od roku 2003, miluju ho a působí mi radost. Prošla jsem několika divadelními spolky. Od nápovědy, přes herečku k režisérce. Chci dělat divadlo pro radost svoji i diváků, proto jsme založili s Kateřinou a Milanem "vlastní" HRRR divadelní spolek .

K divadlu jsem se dostal poprvé na vojně v Čáslavi, bylo to divadlo poezie. To mne oslovilo natolik, že jsem zůstal divadlu věrný a nastoupil k "velkému" divadlu v Luži. Na tamní scéně jsem strávil téměř třicet let. Poté mne oslovili z pardubického Divadla Exil, kde jsem působil nejdříve jako host a potom se stal členem. Hostuji i v Divadle Neruškruh a protože bych rád šel cestou svobodného divadla, které hraje pro radost herců a zejména diváků, vytvořili jsme s kolegyněmi divadelní spolek HRRR. 

Milan Zlesák

zakladatel spolku, herec


 Jiří Vítek naskočil do pomalu se rozjíždící se divadelní maringotky. Je ekonom, který se rozhodl divadlu přispět především svým analytickým myšlením. Přesto jej divadelní atmosféra nadchla natolik, že si vyzkouší svou první divadelní (a PRÝ :-) ) poslední roli v připravované hře Jdu na sever, kterou HRRRkaři připravili pro skalní nadšence. 

Jiří Vítek

dohled nad ekonomickou stránkou spolku, třetí režijní oko, nedobrovolný technik, zvukař, osvětlovač

Hostující herci

Anna Veverková, Kateřina Holubářová, Eva Brabencová, Stanislav Rytych, Daniel Vlček, Jan Muška Reinberg pán z Bergu, Martin Sýkora, František Zavřel, Ivoš Šťastný, Milan Svatoš, Jana Třísková, Libor Potměšil, Mirek Hroneš, Alena Zlatníková, Vlastimil Polívka, Pavel Makovec


S námi spolupracují - spolupracovali: 

Honza Vamberský a jeho studio https://jvstudio.cz (velké díky za zvuky, nahrávky a konzultace), Jan Vítek, Josef Sedlák, Karel Kukla, Kristýna Ševčíková, Lucie Horáková, Jan Pospíchal, Adéla Zástěrová, Barbora Zástěrová, Robert Zástěra, Zuzana Hýsková, Radmila Falgenhauerová, Jan Horňák,   Kateřina Waberová, Jan Šitina